Wednesday, September 22 2021

НАЈ ГЛЕДАНИ ТОП 10 ФИЛМОВИ ПО АМЕРИКАНСКИТЕ КИНО САЛИ

Read More

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 21 СЕПТЕМВРИ 2021 ГОДИНА

Read More

Во животот ќе се заљубиш 3 пати – И секоја љубов ќе те научи на различна животна лекција

Read More

IN TREND TODAY

Растев уз нејзина музика и слушав много од нејзини песни. Таа е најголемата балканска музичка ѕвезда заедно со Лепа Брена. Во мое име а и во име на порталот вирално.мк и го честитам на Цеца Ражнатовиќ внучето, које дојде на свет утринава во 10 часот. Нека е живо и здраво и големо да расте.

Со раскошното шаренило во природата, силното сонце и високите температури, на сцена доаѓаат и најубавата летна модна класика – Белата боја и тоа од глава до пети Со покачувањето на температурите веќе конечно можеме да кажеме дека зачекоривме во топлото сончево лето. Освен сезоната на седење на балконите и дворовите и јадењето на омилениот летен …

Како настана најпознатиот цртан филм на сите времиња за бескрајната бркотница помеѓу најпознатиот мачор Том и глушецот Џери Вечната игра на мачорот и глувчето, нашите омилени Том и Џери ги расвеселуваа нашите детски денови. Најпознатите епизоди од овој серијал беа во продукција на Јуџин Дејч, најнаградуваниот илустратор и аниматор кој почина во 95-тата година од својот …

Здравко Чолиќ важи за една од најголемите балкански sвезди, но и пејач кој со својата појава и харизма ги полуде жените ширум светот. Пејачот е во хармоничен брак повеќе од 20 години и има две големи ќерки. За повеќе кликнете на наредниот линк: романса со оваа светски позната пејачка Извор: vistina.com.mk

Ова се слики одбрани од веб сајтот Klyker, погледнете ги испод:

Македонската фудбалска репрезентација пристигна во Букурешт, Романија, каде на 13 и 17 јуни ги игра првите два натпревари во рамки на групата Ц на Европското првенство. Нашите фудбалери по слетувањето на аеродромот веднаш го развиорија македонското знаме. На нашиот официјален автобус на континенталниот турнир стои името Северна Македонија. Извор: vistina.com.mk

Македонскиот победник од минатата сезона на регионалното музичко шоу „ѕвездите на Гранд“, Ристе Ристески, не е од оние што покрај професионалните моменти и ангажмани, практикува да објави некој детаљ од приватноста. За промена познатиот охриѓанец им откри на своите следбеници и пријатели дека има помала сестричка, што ретко кој помислуваше. Ристе овој пат на социјалните …

Локните и брановидната коса се една од најубавите женски фризури кои секогаш ја истакнуваат женската сензуалност и елеганција. Иако ваквата фризура е тешко да се постигне, со оглед на тоа како изглеа, трудот е вистински вреден. Ви откриваме 3 чекори кои ќе ви помогнат да постигнете божествени бранови како од фризерски салон. Чекор 1Многу е …

Како што завршува месецот април, и Интернетот се полни со шеги за тоа што трае пет илјади години, луѓето почнуваат да ги сакаат најлудите активности во куќата. Додека некои луѓе сè уште се држат до класиците, како што се гледањето Нетфликс, или ја користат античката временска техника за да се удават себеси во книги, други …

MENU

Back

This is a web site for people who want to see something interesting.