Timeline Stories


Ова се слики одбрани од веб сајтот Klyker, погледнете ги испод: ФОТО: 22 ИТЕРЕСНИ И ПО МАЛКУ КОМИЧНИ СЛИКИ – 18 ДЕЛ

6

Највкусна торта готова за 30 минути! Богата раскошна торта за секоја прилика! Направена од едноставни состојки. Состојки: 250 г мелени бисквити 75-100 г стопен путер 1-2 лажици Нутела 3 супени лажици печени лешници 400-500 г крем сир половина шолја шеќер во прав 350-400 г Нутела пола шолја печени лешници Подготовка:..Read More

4