Posts in category

ВИДЕО


FIFA 20 СТРИМ: ВАЛЕРИ ДИМОВСКА БЕШЕ КАКО ГЛАВНА ТЕМА

Read More

Песната е според мене вистинско ремек дело, Слушнете го миксот испод:

0 29

Реално кажано направен е така несакајќи, и од после сватив дека имам пропуст. Оној дел кога се слуша рефренот ти си сам сам сам а ја сам сам сам е смиксан случајно и немаше никаква намера. Слушнете го сето тоа долу испод во видеото:

0 103

Миксот е направен изутринава, а во видеото испод можете да го слушнете:

0 19

Велешкиот гејмер Горан Азирус Гејминг е фасциниран од модот кој е направен за GTA 5 за PC, кој ја прави играта уште пореалистична. Така да доколку сакате да ја играте ова игра со текстури кој ја праваат подобро да изгледа сето, доколку ја немате купете ја и инсталирајте го модот. Еве едно видео за да …

0 16

Уклучете се на мојот гејминг стрим кој почнува во 16 часот, линкот е следниот: коментар од Љубиша

0 38

Бидете во тек во 10 и 30 денес со најновиот мој гејминг стрим, линкот е следниот: Азирус Гејминг спешел

0 19

(ВИДЕО) На 1.300 километри од Сана, главниот град на Јемен, постои огромна дупка позната како „Пеколен бунар“. Локалното население избегнува да и приоѓа, верувајќи дека е полна со демони. „Бунарот на пеколот“ веќе подолго време го привлекува вниманието на авантуристи и научници, кои сè уште не сфатиле како се формирала џиновската дупка во пустината, широка …

0 301

Уклучете се во 9 часот на мојот FIFA21 гејминг стрим, линкот ќе биде одпосле додаден кој ќе биде следниот: FIFA21 ГЕЈМИНГ СТРИМ

0 23

Србија, регионот, Балканот… но и целиот свет едноставно го обожава Новак Ѓоковиќ. Не само поради неговиот голем спортски талент и врвните тениски резултати и успеси, туку и поради неговиот препознатлив хумор и одличната забава што им ја пружа на своите блиски, пријателите и фановите. Последното видео го докажува токму тоа, и би се рекло дека  …

0 128

Македонската јавност Лиде Лиле ја запозна по коментарите на речиси секоја објава на министерот за здравство Венко Филипче. Девојката која се прослави на социјалните мрежи со почетокот на пандемијата на коронавирусот во нашата земја позната како Лиде Лиде, денес на својот официјален ЈуТјуб канал ја објави и нејзината втора песна со наслов „Ало Министре“. Лиде …

0 102

Како што Роналдо во знак на нервоза ги тргна од кадар двете шишиња со Кока-кола натопорени до микрофонот, и на нивно место стави шише со вода, така вредноста на компанијата инстантно падна за 4 милијарди долари. Кога отворија берзите во Европа во понеделникот цената на акциите на Кока-кола беше 56,1 долар. До крајот на прес-конференцијата …

0 74

(ВИДЕО) Мачката, од страв да не се капе, буквално проговори. Нејзиниот одговор ќе ве насмее до солзи. Мачките навистина не сакаат вода, но оваа мачка толку многу ја мрази, што самата помисла за капење го прави неопходно да им се објасни на нејзините сопственици на скоро човечки јазик дека не и паѓа на памет да …

0 1.8k

(ВИДЕО) Иако француските Алпи се покриени со снег во текот на зимата и пролетта, во летото снежните наслаги добиваат различни нијанси од розова до црвена крв. Која е причината за крвавиот снегСе верува дека цветањето на црвените микроалги е причина за сè, а истражувањата покажуваат дека слична работа се случува и на другите планински врвови …

0 225

Два нови елузивни таргети изиграни од Јутуберот Азирус Гејминг, погледнете го видеата: 1.The Liability 2.Peak Ingenuity

0 22

Сите овие сцени се дел од новиот видео запис на Филип Пешевски во кој пее и водителката од СИТЕЛ и инфлуенсерка Лила. Извор: kurir.mk

0 3.5k