Posts in category

ЗАБАВА

Some category description goes here

Танчерката Мерион Крампе го издигна танцувањето на шипка на сосема ново ниво. Покрај тоа што воопшто нема шипка, сега Мерион танцува “обесена“ на нејзината коса. Иако е невозможно да објасни дека не е болно, нејзината вештина ве остава без здив. И не само оние што го виделе настапот, туку дури 234 илјади обожаватели кои ја …

Ви го претставуваме овој минијатурен, црвен јазовчар по име Мушу кој ќе ве освои со својот весел дух. Ви го претставуваме овој минијатурен, црвен јазовчар по име Мушу кој ќе ве освои со својот весел дух. Оваа раса на куче е позната по својот мал раст, голема интелигенција, верност и особена веселост.Мушу сака да планинари, …

Типов е до толку итересен што успеа да пројде во првиот круг со неговите глупости на America’s Got Talent во 2018 година. Погледнете го видеото горе.

Рудар во Танзанија станал милионер преку ноќ откако продал две парчиња на драгоцен камен, најголеми кои се некогаш пронајдени во оваа земја, со вкупна тежина од 15 килограми. 52-годишниот Санин Лаизер двете парчиња транзит ги продал за 3,4 милиони долари во Министерството за драгоцени камења во Танзанија, пренесува Би-Би-Си. Лаизер рекол дека овие пари сака …

Поради што е толку вирално и итересно видеото погледнете испод: @marjankrstevski25 Сите ми викаа да ги пратам моите соништа и затоа ги запратив овие две убавици! @suzanagavazova @anaspalace #fyp #foryou #foryoupage #4you #4youpage ♬ original sound – marjankrstevski25

Вчера на Facebook и TikTok стана вирално видео од две кучиња, Watson и Kiko. Наводно, Watson го изел грицкалчето на Kiko, и нивната сопственичка го „кара“ Watson. Таа го прашува Watson дали знае што треба да направи кога некому нешто ќе му украде. Погледнете што ќе направи тој: Извор: srekja.mk

Секој би сакал да пее како Тоше Проески и Гоца Тржан но ретко некој моеже. Еве една Тик Ток сихронизирана изведба која ќе ве воодушеви. Погледнете го видеото испод: @marjankrstevski25 1200 izvedba na @gagyns @minkaca @hureemm i @deutsche_boss #fyp #foryou #foryoupage #4you #4youpage #matrixovci #prc ♬ original sound – deutsche_boss

Погледнете ги трите најнови позитивни и хумористични музички видеа на Марјан велешкиот Тик Токџија. Погледнете ги испод: 1.Видео @marjankrstevski25 #duet with @_zelenooka_111 #fry #foryou #foryoupage #4you #4youpage #matrixovci #prc ♬ original sound – davidova_mala._ 2.Видео @marjankrstevski25 #duet with @bisera.v.najdeska Kolku vie znaete od peenive? Jas ne mnogu #fry #foryou #foryoupage #4you #4youpage #matrixovci #prc ♬ …

Веверичката влезе во малиот базент и неможе да излезе. Типкава ќе се обиде да ја спаси. А кој е резултатот од обидот погледнете во видеото.

Погледнете ги 15 слики од чудни работи и производи најдени во огромни продсвници. Сликите се испод:

За време на пандемијата на социјалните мрежи имаше разни предизвици, па така познатите можевме да ги видиме како изгледале како деца, на нивните свадби, како готваат… Македонската пејачка Антониа Гиговска неодамна драстично го промени својот изглед, па од русокоса се офорба во розова боја. Гиговска е активна на социјалните мрежи каде постојано објавува фотографии, но …

Погледнете ги трите најнови откачени видеа на вечешанецот Марјан. 1.Видео @marjankrstevski25 #duet with @bisera.v.najdeska #fry #foryou #foryoupage #4you #4youpage #matrixovci #prc ♬ original sound – bisera.v.najdeska 2.Видео @marjankrstevski25 #duet with @_zelenooka_111 #fry #foryou #foryoupage #4you #4youpage #matrixovci #prc ♬ original sound – marjankrstevski25 3.Видео @marjankrstevski25 #duet with @taruwinter #fry #foryou #foryoupage #4you #4youpage #matrixovci #prc …

Милица Тодоровиќ и Славица Чуктераш успеајаа да ги насмеат сите со урнебесната имитација на Марија и  Миљана Кулиќ. Милица и Славица се добри другарки, а и одлично се снаоѓаат во иматициите. Тие ги вкрстија талентите, па ги имитираа мајката и ќерката од најпознатото реално шоу. Поради една кавга со Зола во Задруга, Марија и рече …

Јас мислам дека Тик Токот е измислен само поради него, а во продолженије погледнете ги новите три хумористични видеа на Марјан и трите прекарсни дами. 1.Видео @marjankrstevski25 #duet with @bisera.v.najdeska Moze da se slikamo 🤗🙈 #fyp #foryou #foryoupage #4you #4youpage #matrixovci #prc ♬ original sound – vesnadjogani 2.Видео @marjankrstevski25 @anaancynovakovic4 #fyp #foryou #foryoupage #4you #4youpage …

Ова се вчерашните две нови видеа направени од страна на велешанецот Марјан, кои се много итересни. Погледнете ги: 1.Видео @marjankrstevski25 #duet with @malena5545 #fyp #foryou #foryoupage #4you #4youpage #matrixovci #prc ♬ original sound – mrs.velaa 2.Видео @marjankrstevski25 #duet with @bisera.v.najdeska #fyp #foryou #foryoupage #4you #4youpage #matrixovci #prc ♬ __maateja__ – __maateja__

Ова е уште еден доказ дека е Марјан број еден Тик Токџија во велесов и пошироко. Погледнете го видеото испод: @marjankrstevski25 Izazivam @_zelenooka_111 @bisera.v.najdeska @hureemm #fyp #foryou #foryoupage #4you #4youpage #matrixovci #prc ♬ Banana (feat. Shaggy) – Conkarah