Posts in category

ВИДЕО


Танчерката Мерион Крампе го издигна танцувањето на шипка на сосема ново ниво. Покрај тоа што воопшто нема шипка, сега Мерион танцува “обесена“ на нејзината коса. Иако е невозможно да објасни дека не е болно, нејзината вештина ве остава без здив. И не само оние што го виделе настапот, туку дури 234 илјади обожаватели кои ја …

Поради што е толку вирално и итересно видеото погледнете испод: @marjankrstevski25 Сите ми викаа да ги пратам моите соништа и затоа ги запратив овие две убавици! @suzanagavazova @anaspalace #fyp #foryou #foryoupage #4you #4youpage ♬ original sound – marjankrstevski25

Секој би сакал да пее како Тоше Проески и Гоца Тржан но ретко некој моеже. Еве една Тик Ток сихронизирана изведба која ќе ве воодушеви. Погледнете го видеото испод: @marjankrstevski25 1200 izvedba na @gagyns @minkaca @hureemm i @deutsche_boss #fyp #foryou #foryoupage #4you #4youpage #matrixovci #prc ♬ original sound – deutsche_boss

Велешкиот Тик Токер доби фан пејџ, но има еден пролем, а за каков пролем се работи погледнете во видеото: @marjankrstevski25 Ajde koj kje mi dokaze koj otvoril vakvo nesto i posle me otfolovnuva neka mi prilozi fakti i dokazi i ima reklama u video i u lajv #fyp #matrixovci ♬ original sound – marjankrstevski25

Погледнете ги трите најнови позитивни и хумористични музички видеа на Марјан велешкиот Тик Токџија. Погледнете ги испод: 1.Видео @marjankrstevski25 #duet with @_zelenooka_111 #fry #foryou #foryoupage #4you #4youpage #matrixovci #prc ♬ original sound – davidova_mala._ 2.Видео @marjankrstevski25 #duet with @bisera.v.najdeska Kolku vie znaete od peenive? Jas ne mnogu #fry #foryou #foryoupage #4you #4youpage #matrixovci #prc ♬ …

Погледнете ги трите најнови откачени видеа на вечешанецот Марјан. 1.Видео @marjankrstevski25 #duet with @bisera.v.najdeska #fry #foryou #foryoupage #4you #4youpage #matrixovci #prc ♬ original sound – bisera.v.najdeska 2.Видео @marjankrstevski25 #duet with @_zelenooka_111 #fry #foryou #foryoupage #4you #4youpage #matrixovci #prc ♬ original sound – marjankrstevski25 3.Видео @marjankrstevski25 #duet with @taruwinter #fry #foryou #foryoupage #4you #4youpage #matrixovci #prc …

Јас мислам дека Тик Токот е измислен само поради него, а во продолженије погледнете ги новите три хумористични видеа на Марјан и трите прекарсни дами. 1.Видео @marjankrstevski25 #duet with @bisera.v.najdeska Moze da se slikamo 🤗🙈 #fyp #foryou #foryoupage #4you #4youpage #matrixovci #prc ♬ original sound – vesnadjogani 2.Видео @marjankrstevski25 @anaancynovakovic4 #fyp #foryou #foryoupage #4you #4youpage …

По желбата на еден другар отворив Тик Ток профил. Доколку сакате да ме следите на овој прекрасен сервис кликнете на следниот линк а потоа кај мене на фалов: Ljubomir Pepic

Доколку сакате типов да истури вода на главата на Маја лајкувајте. Видеото е испод: @dusanmihajlovic5 Jel ovaj video moze doci do 5k da prospemo maji vodu na glavu. Lajkuj te i serujte da sto pre dodje do 5k! Hvala 🌹❤️🙂😂 #foryou #viral #fyp #okata🦉 ♬ original sound – dusanmihajlovic5

Ова е едно од најновите видеа на велешката Тик Ток легенда @marjankrstevski25. Погледнете го видеото: @marjankrstevski25 SVI FOLLOW NAJLEPSA @_zelenooka_111 #fyp #for #foryou #foryoupage #4you #4youpage #matrixovci #prc ♬ __maateja__ – __maateja__

Не сакам да спомнувам име и презиме а типов става секои 3 минути нови клип на Тик Ток, она што ќе му го тргнат повторно аплаудира. Погледнете го видеото: @marjankrstevski25 AKO IMA NEKOJ PO LUD NEKA MI SE JAVI 🙈🙈🙈 #fyp #foryou #foryoupage #4you #4youpage #matrixovci #prc ♬ original sound – marjankrstevski25

Се породи Леа Јутуберката и Твитерџиката во вчерашниот ден, а и мајката и бебето се добри што е најважно. Голема честитка од моја страна и да е вечно синчето. Веднаш пристигнаа голем број на честитки од Македонските Твитерџии. Еве го твитот Леа што го стави на Твитер по породувањето. Дечки фала ви на сите за …

Леа заминува наскоро кога ќе дојде време во болница а ова видео го сними за сите иднини мамички за да бидат во тек за она што им е потребно пред породувањето. Погледнете го видеото испод: Леа Ризаова го отвори Јутуб каналот Дома со Леа во 2018 откако се роди нејзината прва ќерка Зара. Идејата беше …

Видеото е направено утринава во во него можете да слушнете моето мислење за новата песна на Тхе Чикс – Бакнеж. Погленете го видеото испод:

На ова итересно видео налетав сосема случајно, па си викам ќе го споделам со вас. Погледнете го…

Погледнете го најното Јутуб Видео на Леа од Дома Со Леа, Долку сакате да ја запознате нешто повеќе, инфо имате под видеото. Инфо за Скопската Јутуберка Леа Леа Ризаова го отвори Јутуб каналот Дома со Леа во 2018 откако се роди нејзината прва ќерка Зара. Идејата беше да се преслуша себеси како родител и да …