Posts in category

ЕТЕРТЕЈМЕНД


FIFA 20 СТРИМ: ВАЛЕРИ ДИМОВСКА БЕШЕ КАКО ГЛАВНА ТЕМА

Read More

Реално кажано направен е така несакајќи, и од после сватив дека имам пропуст. Оној дел кога се слуша рефренот ти си сам сам сам а ја сам сам сам е смиксан случајно и немаше никаква намера. Слушнете го сето тоа долу испод во видеото:

0 86

Миксот е направен изутринава, а во видеото испод можете да го слушнете:

0 19

По подолг временски период наумив да најавам еден микс кој ќе го измиксам денес. Се работи за песната со која Херикејн и Србија настапија на овогодишниот Евросонг. За песната можам да кажам дека има добар ритам и бит, така да кога ќе биде готов миксот ќе го објавам на вирално.мк видеото.

0 33

Елена Ристеска во 2016 година го загуби нејзиниот татко кој почина од лошата болест. Загубата на еден родител, колку и да си возрасен секогаш е тешка и остава празнина, па колку и да поминало време, болката не поминува. Елена често се потсетува на нејзиниот татко потенцирајќи дека многу му недостига. Така беше и овојпат кога …

0 141

Велешкиот гејмер Горан Азирус Гејминг е фасциниран од модот кој е направен за GTA 5 за PC, кој ја прави играта уште пореалистична. Така да доколку сакате да ја играте ова игра со текстури кој ја праваат подобро да изгледа сето, доколку ја немате купете ја и инсталирајте го модот. Еве едно видео за да …

0 16

Уклучете се на мојот гејминг стрим кој почнува во 16 часот, линкот е следниот: коментар од Љубиша

0 38

Бидете во тек во 10 и 30 денес со најновиот мој гејминг стрим, линкот е следниот: Азирус Гејминг спешел

0 19

(ВИДЕО) На 1.300 километри од Сана, главниот град на Јемен, постои огромна дупка позната како „Пеколен бунар“. Локалното население избегнува да и приоѓа, верувајќи дека е полна со демони. „Бунарот на пеколот“ веќе подолго време го привлекува вниманието на авантуристи и научници, кои сè уште не сфатиле како се формирала џиновската дупка во пустината, широка …

0 295

Нај омилен Бојбенд на сопсѕвеникот на на вирално.мк се Бекстритбојс, кои според него во историјата на музиката оставија нај голем впечаток и се број еден во историјата. Во нивна чест тој направи три музички микса преко Виртуел Диџеј, слушнете ги испод во видеата: 1.Backstreet Boys – Everybody (DJ Ljupce1982 MIX) 2.Backstreet Boys-The Call(DJ Ljupce1982 MIX) …

0 19

Легендарниот пејач Џеј Рамаданоски почина на 6 декември, а како што пишуваат сега медиумите пронајдено е негово проштално писмо. Пријател на пејачот за „Стар“ откри дека Џеј почувствувал дека нешто се случува и најверојатно напишал писмо во кое открива на кој го остава своето наследство, како и што е тоа што го мачело пред крајот …

0 449

Љубиша сопственикот на вирално.мк во слободно време понекогаш си го исполнува со миксање на музика. Долу испод можете да слушнете еден од неговите омилени миксови:

0 18

Уклучете се во 9 часот на мојот FIFA21 гејминг стрим, линкот ќе биде одпосле додаден кој ќе биде следниот: FIFA21 ГЕЈМИНГ СТРИМ

0 23

Србија, регионот, Балканот… но и целиот свет едноставно го обожава Новак Ѓоковиќ. Не само поради неговиот голем спортски талент и врвните тениски резултати и успеси, туку и поради неговиот препознатлив хумор и одличната забава што им ја пружа на своите блиски, пријателите и фановите. Последното видео го докажува токму тоа, и би се рекло дека  …

0 128