Block I-1

Секоја припадничка на понежниот пол, особено оние што се појавуваат пред камери, се трудат да изгледаат совршено. Избор на комбинација, фризура, шминка… тоа најдобро го знаат дамите, но пејачките и водителките особено имаат поголема посветеност на изгледот која бара и доста време. Секојдневно се случуваат снимања на емисии, промоции, а ТВ водителката Ирена Спировска е …

Друштвените мрежи горат, сите се простуваат од легендарната пеачка. Фудбалерот Диего Армандо Марадона почина вчера на 60 годишна возраст,но на социјалната мрежа Твитер дојде до забуна, корисниците сфатија дека починала пеачката Мадона. Повеќе од овој надпис можете да видите на наредниот линк: Наместо од Марадона, луѓето се простуваат од Мадона Извор: srekja.mk

По инспирација на познатото Путин валк меме Азирус Гејминг изработи гејминг меме за главната фаца Силвио Карузо од Сапиенза. https://www.youtube.com/AzirusGaming – Лајк, Дислајк, Share или subscribe. Вашата поддршка многу ми значи. Azirus Gaming.

Block I-2

Со пуштањето на Sony PS5 конзолата во продажба цените на Sony PS4 конзолите не паднаа драстично. Така да може да се каже доколку ја посакувате Sony PS5 конзолата а ја имате Sony PS4 со незината продажба и додавање на не много пари ќе можете да си ја купите Sony PS5 конзолата. Исто така може да …

ОВЕНДенот ќе биде пасивен и ќе сакате да правите ретроспектива на нештата кои сте ги оствариле и оние кои не сте успеале. Ќе размислувате за тоа како да нрапвите подобрување, плановите ќе ви делуваат невозможни. Немојте да ги етикетирате вашите идеи како нереални затоа што не се. БИКЌе сакате да избегнувате се во врска со …

Контраверзниот богаташ и инфлуенсер познат под прекарот Pretty Mike го шокира светот кога на Инстаграм сподели фотографија на која позира со шест трудници, а тврди дека е татко на сите шест бебиња. Повеќе од натписот можете да водоте на наредниот линк: Бизарен богаташ Извор: srekja.mk

Легендата на светскиот фудбал и еден од најдобрите фудбалери на сите времиња, големиот  Диего Армандо Марадона, почина во својот дом на 60-годишна возраст од срцев удар. Осамна последната фотографија од Марадона која е направена во болницата по операцијата, а како што може да се видите на сликата, тој има насмевка на лицето. Местото на главата …

MENU

Back
Widgets on side panel

Don’t miss