in , ,

Овие хороскопски знаци се совршена љубовна комбинација

Оние кои веруваат во хороскоп и астрологија често изборот за идеален партнер го бараат во одредени знакови.

Според астролозите, Ракот и Шкорпијата претставуваат иделна комбинација за љубов. Одлично се разбираат и дополнуваат.

Во оваа врска, еден партнер е посилен, токму онолку колку е другиот послаб што ги прави совршена комбинација која се надополнува.

Врската меѓу две Риби исто така се смета за совршена, бидејќи многу се поврзани и во пар чувствуваат дека ја пронашле својата сродна душа.

Ракот и Шкорпијата сакаат стабилни и цврсти врски, а имаат и слуичен поглед на светот.

Извор: kurir.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

МАЛА ЗАБАВА ЗА ВОЗРАСНИ – 57 ДЕЛ

ФОТО: ПРЕКРАСНИ СЛИКИ КОИ НЕ ТРЕБА ДА ГИ ПРОПУШТИТЕ – 34 ДЕЛ