in , ,

DJ Ljupce1982 миксови направени од хитовите на Јелена Карлеуша

Јелена е според мене една од најголемите Балкански ѕвезди. Секоја песна и е скоро хит па и мене ми свиѓа нејзина Музика. Испод моежете да ги слушнете миксовите од нејзини песни кои најмногу ми се свиѓаат, слушнете ги:

1.Jelena Karleusa – Ko ti to baje(DJ Ljupce1982 EDIT)

2.Jelena Karleusa – Insomnia(DJ Ljupce1982 EDIT)

3.Jelena Karleusa – Manijak (DJ Ljupce1982 MIX)

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Забавни слики и мемиња кои ќе ве насмеат – 1 ДЕЛ

Дневен хороскоп за 18.03.2023 – мотика.мк Хороскоп