in , ,

Мојот микс Гадуре стаса до 13 илјади прегледи на Јутуб

Миксот што го направив од хитот на Миле Китиќ и Милан Станкович направи на Јутуб над 13 илјади прегледи. Доколку го немате слушнато тоа можете да го направите во видеото испод:

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Зошто луѓето сакаат песни за раскинување дури и кога се во среќни врски?

И Џеј Ло го обожава Диџеј Љупче1982