Самба против Жикино коло


Познатата твитерџика Мила Шила го нарече денешниот натпревар на Бразил против Србија. Самба против Жикино коло. Јас и Мила Шила и скоро сите вие ќе навиваме Србија, а испод можете да го видите твитот на Мила Шила:

Previous Дневен хороскоп за 23. ноември
Next Ги занемаруваат критиките: Хајди Клум и нејзината ќерка повторно позираа во провокативна долна облека