Ги занемаруваат критиките: Хајди Клум и нејзината ќерка повторно позираа во провокативна долна облека


Неодамна, познатата манекенка за потребите на снимањето на кампања за познатиот бренд „Intimissimi“, позираше заедно со Лени, а иако фотографиите во провокативна долна облека предизвикаа реакции во јавноста, Хајди очигледно не се грижи за истите.

За да видите повеќе од текстот кликнете на наредниот линк: позираа во провокативна долна облека

Previous Самба против Жикино коло
Next Ова се најбараните имиња за бебе во светот за 2022 година