Едни од најчудните дизајни на постарите телефони


Сакале или не, паметните телефони се веќе на сцената, а не планираат да нѐ напуштат уште долго време. На човечката креативност ѝ нема крај, така што не знаеме што нѐ очекува следно. Ајде да ѕирнеме малку во минатото, во периодот кога цветаа неспоредливи дизајни. Овие телефони беа неверојатно чудни и пленеа со својата уникатност. Вистинска уметност, нели?

За да ги видите кликнете на наредниот линк: Едни од најчудните дизајни

Previous Актерот Крис Хемсворт откако ги дознал резултатите од крвните анализи изплашен реши да ја паузира кариерата
Next Татко прави урнебесни фотосесии во костими со своите ќерки