„Ручек од „Мекдоналдс“, за вечера пржено пилешко!“ 252 килограми тешка жена изгубила 140 килограми, откако се заглавила во тобоган поради нејзината големина


Сара Локет (25) од Вашингтон, тежела 252 килограми кога се заглавила на лизгалка во паркот и сопругот морал да ја извлекува од таму.

Остатокот од текстот ќе најдете на наредниот линк: 252 килограми тешка жена изгубила 140 килограми

Previous ФОТО: Казанџија :)
Next Дневен хороскоп за 17.11.2022