in , , , , , ,

Упс: Кејт Мос покажа малку повеќе од планираното, додека одеше на забава во Лондон

48-годишната Кејт Мос влегувајќи на забава во Лондон им покажа на папараците малку повеќе отколку што планираше. Барем, тоа е она што ќе го претпоставиме заради учтивост.

Извор: motika.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Астро љубов: Негативни особини на хороскопските знаци во врска

Дневен хороскоп за 13.11.2022