in , ,

Дневна шема: 09.11.2022 (фото)

Велешани го користат топлото есенско време. Денешното пулсирање низ велешките улици прикажано преку фотографии направени од објективот на Дума.мк.

За да ги видите сликите кликнете на наредниот линк: Дневна шема: 09.11.2022 (фото)

Извор: duma.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Добри девојки во бикини – 4ДЕЛ

Дневен хороскоп за 10. ноември