in , ,

Дневна шема: 02.11.2022 (фото)

Велешани уживаат во топлото време на вториот ден од месец ноември. Фото објективот на Дума.мк ги регистрираше следниве фотографии низ велешките улици.

За да го водоте сликите кликнете на наредниот линк: Дневна шема: 02.11.2022 (фото)

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Колку често треба да ги перете зимските јакни и ракавици?

Дневен хороскоп за 03. ноември