in , ,

Балканската ѕвезда Лепа Брена го слави 62-от роденден – пејачката ужива на Флорида, а еве како и честиташе нејзината колешка (фото)

Пејачката Лепа Брена својот 62 роденден го слави надвор од Србија. Брена отиде на американска турнеја и објави фотографија со сопругот Боба Живојиновиќ и се означи на Флорида.

Пејачката насмеана позираше со сопругот во ресторан, а тие двајцата  наздравија со чаша вино.

Останатиот текст ќе најдете на наредниот линк: Лепа Брена го слави 62-от роденден

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

АНКЕТА: Што ќе кажете за новото Јутуб правило за бришње на повеќе кратни сопствени прегледи на видеа?

Домашен леб кој го освои интернетот – брз и вкусен едноставен рецепт