in , , ,

Сара Џесика Паркер ја носи најесцентричната чанта која чини речиси илјада евра (фото)

Како што знаете, ако сакате да поставите трендови, мора да се соочите со ризик. Сите стилизации нема да бидат хит, но секако ќе привлечат внимание… Актерката се фотографираше со уникатна чанта во форма на гулаб за време на снимањето на продолжението на „Сексот и градот“. Нема да верувате колку чини.

Актерката беше фатена на улиците на Њујорк за време на снимањето на втората сезона од серијата. Облечена е во сив костум, а во раката држи чанта во форма на гулаб.

Доколку сакате да посвоите пријателка со пердуви, веројатно би чинела помалку од оваа вештачка – носена во раката на Џесика. Американските медиуми брзо утврдија дека Џ.В. Андерсон стои зад оригиналниот дизајн.

Моментално, чантата не е достапна на неговата веб-страница, таа е распродадена, но доколку сакате да го купите екстравагантниот додаток испечатен со 3D технологија, ќе треба да вложите речиси 770 долари.

Чантата што ја носи актерката изгледа како вистинска птица. Меѓутоа, кога ќе го подигнете крилото, гледаме простор каде што можеме да ставиме се што ни треба.

Луѓето се благо шокирани од ова модно парче. Повеќето дури помислија дека популарната актерка на снимањето со себе носи вистински гулаб.

Жените сметаат дека оваа чанта е морничава и никогаш не би ја носеле, велат дека е за џабе и не плаќаат многу пари за неа.

фото:Profimedia

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Новиот Хорор филм Halloween Ends(Ноќта на Вештерките Завршува) заработи најмногу во Америка по кино салите

Еве колку често треба да ја миете косата и која намирница го спречува мастењето