in , ,

Новиот Хорор филм Halloween Ends(Ноќта на Вештерките Завршува) заработи најмногу во Америка по кино салите

Новиот Хорор филм Halloween Ends заработи најмногу во Америка по кино салите во свој премиерен викенд. Ова е единствениот филм кој успеа на својата премиера да заврши во топ 10 листата. Испод можете да го видите трејлерот за овој филм и соддржината.

Halloween Ends – The Final Trailer

Соддржина за овој филм: Четири години по настаните на „Ноќта на вештерките“ од 2018 година, Лори одлучува да се ослободи од стравот и бесот и да го прифати животот. Но, кога еден млад човек е обвинет за убиство на момче што го чувал, тоа запали каскада од насилство и терор што ќе ја принуди Лори конечно да се соочи со злото што не може да го контролира, еднаш засекогаш.
Актери: Џејми Ли Кертис, Енди Матичак, Вил Патон.

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Дневна шема: 17.10.2022 (фото)

Сара Џесика Паркер ја носи најесцентричната чанта која чини речиси илјада евра (фото)