in , ,

Дневна шема: 17.10.2022 (фото)

Велешани уживаат на октомвриското сонце, за тоа говорат денешните фотографии направени преку објективот на Дума.мк.

За да ги видите сликите кликнете на наредниот линк: Дневна шема: 17.10.2022 (фото)

Извор: duma.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Македонките седми во Европа по гледање порно филмови

Новиот Хорор филм Halloween Ends(Ноќта на Вештерките Завршува) заработи најмногу во Америка по кино салите