in , , , ,

Не само пејачките и старлетите одат „под нож“: Овие српски пејачи направиле естетски зафати (ФОТО)

MЦ Стојан изгледаше поинаку на почетокот на неговата кариера. Денес се смета за голем заводник, а порано беше „дебелко“. Тој ослабе со напорни тренинзи и здрава исхрана, сепак, фановите исто така забележуваат промена во неговото лице.

За повеќе кликнете на наредниот линк: Овие српски пејачи направиле естетски зафати

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Марокански гулаш со суви сливи: Кога еднаш ќе го пробате, ќе се заљубите засекогаш

Кинески научници открија извор на бесплатна енергија за човештвото