in , , ,

Мелита со „убиствено“ предупредување до додворувачите на ќерка и Барбара: „Биди зет ко мед… or be dead“ (ФОТО)

Македонската екс – ТВ водителка и позната скопска трендсетерка Мелита Ракичевиќ во многу нешта се декларира за елита. Не само заради гламурозниот начин на кој го живее сопствениот живот, туку и заради она како ги доживува нештата.

Конечно во најновата Инстаграм објава седната и опуштена во запенета када со мобилниот в рака, Мелита и самата признава дека гламурот не лежи само во материјалното и луксузот, туку гламурот е и состојба на умот. До душа, ваков, каков што го прикажува, нема  вистински маж кој не би сакал да го сподели со неа.

За повеќе кликенете на наредниот линк: предупредување до додворувачите на ќерка и Барбара

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Дневен хороскоп за 07. октомври

3 совети за како да не ги сфаќате работите лично