in , , ,

Најбогатиот човек на светот има таен Инстаграм профил: Сите се згрозиле кога слушнале за што го користи

Додека зборуваше за Путин, вонземјаните и Третата светска војна, Илон Маск откри што правел на својот таен профил на Инстаграм.

Елон Маск, еден од најбогатите луѓе во светот и извршен директор на Tesla, една од најпопуларните јавни личности, призна дека има тајна сметка на Инстаграм.

За повеќе кликнете на наредниот линк: Најбогатиот човек

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Дневен хороскоп за недела (14.08.2022)

З.П планираше да оди во Грција на одмор ама нешто го спречи