Карлеуша објави приватно видео: Стисна копче, кога десно таа, а лево покрај неа… Канје Вест!? (ФОТО+ВИДЕО)


Поп ѕвездата Јелена Карлеуша и поранешниот сопруг на Ким Кардашијан, Канје Вест, повторно се следат еден со друг на Инстаграм.

Имено, кога Канје на почетокот на март ја следеше Јелена Карлеуша на социјалните мрежи, се крена голема прашина, а пејачката беше и повеќе од импресионирана. Сепак, неговиот „unfollow“ следеше само еден месец подоцна, но сега музичките ѕвезди повторно се следат.

За повеќе ликнете на наредниот линк: Карлеуша објави приватно видео

Previous ФОТО: ИТЕРЕСНИ И ПО МАЛКУ КОМИЧНИ СЛИКИ – 41 ДЕЛ
Next Дневен хороскоп за сабота (30.07.2022)

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *