in , , ,

Порано беше голем заводник, а сега тешко е да го препознаете, трансформацијата на холивудскиот актер со шармантна насмевка е неверојатна (фото)

Брендан Фрејзер порано беше еден од омилените актери на Холивуд и познат како голем заводник, но сега кога конечно се врати на актерството по долга пауза, тешко е да се препознае.

За повеќе кликнете на наредниот линк: тешко е да го препознаете

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Дневен хороскоп за 28. јули

ФОТО: Бутик за Алкохоличари