Шерон Стоун полна со самодоверба се соблече и ги покажа градите во седмата деценија од животот (фото)


Холивудската актерка Шерон Стоун покажа како се носи со  годините, и ја оправда титулата за најсекси жена. Порано мажите лудуваа по неа, а како што минуваат годините актерката изгледа се подобро и посамоуверено.

Шерон овој пат ги вразуми своите следбеници на Инстаграм споделувајќи провокативна фотографија со која уште еднаш покажа што значи да се биде жена која е свесна за себе и која ги обожава своите години.

Актерката има 64 години, а многумина и честитаат на храброста, бидејќи се осмели да се соблече топлес и да го овековечи тој момент со фотографија.

За повеќе кликнете на наредниот линк: се соблече и ги покажа градите

Previous Најдобриот ресторан во светот се наоѓа на фудбалски стадион
Next Во Ангола ископан редок чист розов дијамант

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *