in , , , ,

Тамара Тодевска се исуши: Пејачката позираше по долна облека, а постигнатото се гледа од прва (фото)

Тамара Тодевска не била никогаш послаба… Така и изгледа, а тоа евидентно на прв поглед и самата го покажува.

Таа веќе неколку години е редовно „заглавена“ во теретана и тоа со личен тренер кој ја држи под контрола и дисциплина да води здрав начин на живот, да билда имунитет и секако да го има телото кое го посакува.

За повеќе кликенете на наредниот линк: Тамара Тодевска

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ФОТО: ЦРВЕНОКОСИ УБАВИЦИ – 3 ДЕЛ

Како да знаете дали вашето домашно милениче има топлотен удар?