Слушнете го мојот најнов МИКС: Funky G – Drugu si hteo (DJ Ljupce1982 MIX HD)


Ова е една од омилените моји песни од Фанки Џи, па решив да ја измиксам малку. Слушнете како сето тоа звучи во долното видео:

Previous Како да знаете дали вашето домашно милениче има топлотен удар?
Next Многу поздрав избор: Ова се најдобрите замени за леб

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *