in

Маж фатил двегодишно дете откако паднало од прозорец на петти кат (ВИДЕО)

Маж од источна Кина е прогласен за национален херој откако фатил мало дете кое паднало од прозорецот на нејзиниот стан на петти кат, слетало на тераса на првиот кат, а потоа се лизнало преку тој раб и паднало кон тротоарот.

За повеќе кликнете на наредниот линк: фатил двегодишно дете откако

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ВИДЕО: Давид и Голијат

0

ФОТО: Чудни фризури – 1 ДЕЛ