in

Дневен хороскоп за недела (24.07.2022)

♈Овен

Денес сте понапнати од вообичаено. Престанете да се мачите со другите. Можни се дискусии со колегите.

♉ Бик

Обидете се да бидете ефикасни на работа. Другите ќе го ценат тоа. Можна алергија, внимавајте што користите од козметика.

♊ Близнаци

Имате многу енергија. Шетајте повеќе, не се оптоварувајте премногу со работа, само внимавајте на роковите.

♋ Рак

Напнати сте. Можни се разговори со членовите на семејството.

♌ Лео

Доколку имате некакви обврски во врска со документите, треба да ги завршите уште денес. Правите компромиси со другите. Обидете се да не ги критикувате другите денес.

♍ Девица

Денес е одличен ден за шопинг. Погрижете се да ги платите сите ваши сметки на време. Избегнувајте слатки.

♎ Вага

Денес сте напнати. Можни се проблеми со партнерот. Избегнувајте важни разговори.

♏ Шкорпија

Напнати сте. Одморете повеќе. Немате доволно енергија за сите ваши обврски.

♐ Стрелец

Дружете се повеќе со пријателите. Направете компромиси, не влегувајте во расправии со други луѓе.

♑ Јарец

Бидете амбициозни денес. Организирајте се подобро на работа.

♒ Водолија

Земете ја кратенката. Денес се чувствувате добро.

♓ Риби

Заштедете пари денес. Не трошете премногу. Вие сте нервозни.

Извор: mk.tv21.tv

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Секс соништата откриваат како се чувствувате во реалноста

ВИДЕО: Давид и Голијат