in , , , , ,

Холивудскиот заводник Бред Пит облече кратко здолниште, па сите го гледаат во нозете (фото)

Бред Пит без сомнение изгледа одлично во сè што носи, а дополнително внимание привлече неговиот моден избор на берлинската проекција на неговиот претстоен филм „Bullet Train“.

За повеќе кликнете на наредниот линк: облече кратко здолниште

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Џенифер Лопез се омажи во две венчаници – Едната ја чувала со години знаејќи дека еден ден сигурно ќе ја облече

Никако немојте да пиете вода од шише што се загревало на сонце: Не сте свесни колку е опасна по здравјето!