in , , ,

ВИДЕО: Постои земја каде Лепа Брена и било забрането да пее, погледнете каде?

Повеќе од 90 посто на луѓе од Балканот не знаат каде Лепа Брена немала дозвола да пее. Погледнете во видеото каде:

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ВИДЕО: Милица Тодорович како му пее на Новак Џокович

Ова овошје му штети на организмот – Го уништува имунитетот