Ужива кога јаде месо: Тешкото мени на Цеца е само за оние со здрав желудник (фото)


Светлана Цеца Ражнатовиќ призна дека сака да јаде месо, а откри и сѐ што пробала.

Фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ откри дека е одличен месојад, како и што пробала од специјалитети, но и храна која никогаш не можела да ја јаде.

За повеќе кликнете на наредниот линк: Ужива кога јаде месо

Извор: vistina.com.mk

Previous ФОТО: ИТЕРЕСНИ И ПО МАЛКУ КОМИЧНИ СЛИКИ – 30 ДЕЛ
Next Дневен хороскоп за сабота (14.05.2022)

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *