in , , , ,

ВИДЕO: Нај безобразно добар настап на овогодишната Евровизија

Ритамот е добар и добро звучи нумерата и поготово добро изгледа нивниот настап кој е уникатен и е итересен за гледање. Норвешка дефинитивно се нај уникатни на овогодишниот Евросонг. Погледнете го сето тоа во видеото испод:

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Дневен хороскоп за среда (11.05.2022)

З.П е фасциниран од Норвешка и нивниот Евровизиски преставник