in , , ,

Велешкиот женски Бенд Тхе Чикс вчера го славеше шестиот роденден

Женскиот Велешки бенд Девојките или уште познати како Тхе Чикс го славеа шестиот роденден од својето постоење. По тој повод на Фејсбук објавија пост и слика која можете да ја видите испод:

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

За 3 години заштедила пари за стан: На социјалните мрежи споделила генијален трик за штедење кој сите можеме да го примениме

0

ФОТО: Добри девојки со добри нозе