in , ,

Во живо со Љубиша: Играње на Вело Купот

Добродојдовте на уште еден мој гејминг стрим на кој овој пат го играм Вело Купот од познатава игра Краш Тим Рејсинг Нитро Фулед. Видеото може да го видите испод или на наредниот линк: Играње на Вело Купот

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ФОТО: Хор од Прилеп

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 30 МАРТ 2022 ГОДИНА