in , , , , , , ,

Влезете во новата Фејсбук група: Убави и познати личности

Поточно кажано групата датира од порано но се решив да го сменам името и да направам група која ќе се разликува од другите. Главана тема на ова група се познативе личности, манекенки, совети за убавина и здравје а и топлес понекогаш фотки. Така да ако ве интересира ова влезете во групата која можете да ја најдете на наредниот линк: Убави и познати личности

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Еве зошто стјуардесите ве загледуваат кога се качувате во авион

Хороскопски знаци кои се најголеми авантуристи и секогаш запаѓаат во неволја