in , ,

Идната кралица Кејт Мидлтон божествена во смарагдна тоалета на турнејата во Јамајка

Принцезата Кејт Мидлтон моментално е со својот сопруг, принцот Вилијам, во кралска посета на Јамајка по повод платинестиот јубилеј на кралицата Елизабета.

Секое појавување на принцезата внимателно се следи, а стајлинзите кои таа ги избира привлекуваат големо внимание. Кејт сега со стил и оддаде почит на земјата домаќин, Јамајка.

За настанот, Кејт носеше блескав долг зелен фустан од Џени Пакам, британска модна дизајнерка, оддавајќи почит на бојата на знамето на Јамајка. Овој пат таа се одлучи за вистински фустан за принцеза, кој е потесен на половината, а потоа се проширува во А крој.

За повеќе кликнете на наредниот линк: Идната кралица Кејт Мидлтон

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Знаци кои откриваат дали сте спремни да станете родители или не

Убави и негувани раце – Домашен рецепт за крем за заноктици