in ,

Ноне се врати на Јамајка: Се’ е исто само „него“ го нема (ФОТО)

Поп пејачката Ноне Неделковска  е „најшетаната велешанка“ во вистинска смисла на зборот.

Ако додека беше во Македонија за не животот беше песна, откако го крстари светот преку седум мориња и океани, работејќи на прекуокеанските крузери, сега животот и е патешествие, спакувано во два куфера!

За повеќе кликнете на наредниот линк: Ноне се врати на Јамајка

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Внимавајте овој предмет во кујната привлекува најмногу бактерии

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 18 МАРТ 2022 ГОДИНА