in , , ,

Oфицијалното Евросонг видео на Андреа од Circles

Слушајќи ја финалната верзија од Евросонг видеото од Circles неможам да се сетам кога сум слушнал толку добра спакувана песна за на Евросонг. Што да кажам нека е со среќа и ти стискаме палци Андреа. Слушнете го видеото испод:

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Науката работи на лек којшто ќе овозможи бременост и во 50-та година

Дневен хороскоп за петок (12.03.2022)