Мартија фановите прво ја споредија со Станија, а сега до душа, самата се облече налик на Карлеуша (ФОТО)


Некогаш слатка мала, денес младата и талентирана пејачка, Мартија Станојковиќ блесна во  регионалното музичко талент шоу „Пинкови ѕвезди“ каде што со својот глас успеа да го освои и жирито и публиката.

Со текот на годините, како напредуваше со возраста, напредуваше и со гласот ама и со стасот, па од слатко мало девојче, Мартија полека прераснува во вистинска убавица.

За повеќе кликенете на наредниот линк: налик на Карлеуша

Извор: vistina.com.mk

Previous СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 7 ЈАНУАРИ 2022 ГОДИНА
Next Никој не би ги препознал како деца: Денес се популарни, познати и успешни во своите професии и среќна брачна двојка (ФОТО)

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *