in , , ,

Преслатко – Златен Ретривер се топи од среќа кога за прв пат и гледа своите мали кученца

(ВИДЕО) Златниот ретривер Бејли морал да чека да ги запознае своите кученца, а кога сопственикот конечно му го покажал своето легло, тој се стопил од среќа.

Видеото за состанување е објавено на Јутјуб, а на него се гледа како сопственикот носи корпа со кученца, па ја спушта на креветот и ги вади едно по едно додека Бејли ентузијастички ги помириса. Иако е многу поголем од малите крзнени топчиња, тој е прилично внимателен и ги обиколува без никаков ризик да ги повреди.

Емотивното видео за месец и половина собра над 19 милиони прегледи

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Оваа песна крие голема трагедија: Редовно ја пеат, на неа плачат и кршат чаши дури и познатите фолк ѕвезди како Милица Тодоровиќ или Александра Пријовиќ (ФОТО+ВИДЕО)

2 клучни правила кои треба да би знаете кога барате животен партнер