Три бои кои ќе бидат во тренд оваа зима


Едно од неизбежните парчиња без кое не можеме да ја замислиме есента, но и зимата, секако е капутот.

Иако неутралните и земјените бои се носат во постудените денови, капутите во светли и живи бои можат да бидат исто толку ефективни.

Три бои кои не се вклопуваат во класичните нијанси за време на сезоната есен-зима се жолтата, црвената и кралско сината.
Предноста на овие бои е што лесно може да се комбинираат со црна, беж и кафена, како и со други нијанси кои се популарни кога доаѓаат постудените денови.

За повеќе кликнете на наредниот линк: во тренд оваа зима

Извор: vistina.com.mk

Previous Познатата пејачка откри како настанал познатиот хит на „Тома“ : „Еј Бранка Бранка“
Next ВЕЛЕС ДОБИВА НОВ ПЛОШТАД ИЗГРАДБАТА ЗАПОЧНУВА ОД 15-ТИ ЈАНУАРИ 2022 ГОДИНА

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *