Пејачката од триото „Хурикејн“ го освои познатиот фудбалер и репрезентативец


Српската пејачка од триото „Хурикејн“ Сања Вучиќ е во љубовна врска со фудбалерот на Србија Немања Гудељ.

Убавата пејачка му го честиташе роденденот, а од фотографијата која таа ја објави уште повеќе се подгреаа зборувањата.

Сања имено објави фотографија од заедничко излегување на кое блеска насмеана додека фудбалерот ја прегрнува, а на истата пејачката напиша:

Извор: skopje24.mk

Previous Убав гест: Српските фудбалери премијата од 1 милион евра ќе ја донираат на болни деца!
Next Лара Иванова: Бев спремна да накиснам на дождот, само за да ги отпеам моите песни на концертот кај Владо

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *