in , ,

Македонскиот фудбалски репрезентативец наскоро ќе стане татко: Сестрата на некогашната водителка на „Бекстејџ“ е бремена (ФОТО)

Македонската фудбалска репрезентација во важниот меч против Исланд триумфираше со 3-1 и заслужено се пласираше во бараж натпреварите за пласман на СП во Катар 2022.

По напорниот меч и целата еуфорија тие овие денови имаат пауза за да ги соберат сите впечатоци по победата која се славеше до доцна во ноќта.

Повеќе на наредниот линк: ќе стане татко

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Како да бидете свежи наутро без кафе?

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 17. НОЕМВРИ 2021 ГОДИНА