in

Македонска секс бомба ги запали Германците: Сака да биде пејачка како Бијонсе, а ужива да се соблекува пиштол гола! (ФОТО)

Иако е родена Македонка, кај нас е речиси непозната се додека  не осамнаа нејзините голи фотографии кои ги направи за германското издание на машкиот магазин „Плејбој“.

Станува збор за атрактивната Емилија Михаилова (31) која е родена во швајцарското гратче Роршах, каде пораснала заедно со постарата сестра и родителите кои многу одамна емигрирале од Македонија во Швајцарија.

Иако има завршено за стоматолошка сестра, оваа атрактивна Македонка е посветена само на работата како модел, но и на пеењето.

Во германските и швајцарските медиуми беше актуелна поради учеството во шоуто за таленти „Германија бара суперѕвезда“ каде немаше многу среќа, иако жирито ја издвои меѓу десетте најуспешни.

За повеќе кликнете на наредниот линк: Македонска секс бомба ги запали Германците

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Интервју со професорите Дејан Мицковиќ и Милица Шутова, автори на книгата „Разводот на брак во европските земји“

Едина Муса ги покажа плочките на стомакот ама ја разголе и душата: Кој го разбуди „ѕверот“ во убавицата?