in , , ,

Едина Муса ги покажа плочките на стомакот ама ја разголе и душата: Кој го разбуди „ѕверот“ во убавицата?

Македонска кошаркарка, бодибилдерка и фитнeс мис бикини, убавата Едина Муса оддамна решила своето тело да го доведе до совршенство. Секојдневните напорни вежби во тератаната, начинот на исхрана и додатоци  се оние нешта кои и помагаат на згодната билдерка да се обиде да се закити со уште некоја титула во овој спорт. Дека е на добар пат, покажуваат „плочките на мешето“ во вид на мускулни коцки со кои згодната бодибилдерка се пофали!

Арно ама, убаватa Едина се почесто покажува дека во неа се кријат два паралелни света. Во мускулестото тело на атлета, се крие нежна, ранлива и очигледно вљубена душа… веројатно, вљубена до гуша! Еден цитиран пост и анимацијата на еден од нејзините профили покажува дека убавата Едина паднала во закрилата на волшебната игра на сетилата. Но, од среќникот кој ги дели нежните прегратки на нејзините мускулести раце, ниту трага, ниту глас… ниту фотографија!

Повеќе на наредниот линк: Едина Муса ги покажа плочките

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Македонска секс бомба ги запали Германците: Сака да биде пејачка како Бијонсе, а ужива да се соблекува пиштол гола! (ФОТО)

Еве како Тито ги казнил лицата кои во Југославија одбиле да се вакцинираат: Документот од 1947 година го потврдува тоа