Водителката го покажа своето тело во костим за капење и го запали ИНТЕРНЕТОТ – и шеиците во транс од ова опасно издание


Водителката се соблече во кocтим за капење – изгледа подобро од кога било, фановите воодушевени. Нашата позната водителка Лила Филиповска на Инстаграм објави фотографии на кои позира во кocтим за капење. Таа важи за една од најпознатите и најзгодните водителки, а со овие фотографии тоа и го докажа.

За повејќе види на : Лила Филиповска

Previous „Спенсер“ – биографска драма за принцезата Дијана
Next Елена Ристеска по наградата во Турција, доби уште признание во Сокобања: Македонската пејачка личност на годината во поп музиката или на атрактивниот изглед? (фото)

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *