Повејќе од само сон


Муслиман кој бил пијаница, го малтретирал своето семејство, трошел пари на алкохол, го барал Бог и сакал тој да го промени.

ФОТО : Од местоположбата на младиот Али во Мека
ФОТО : Од сонот на Али
ФИЛМУВАНО СВЕДОШТВО СО ПРЕВОД
Previous Канје Вест има нова девојка: Хип-хоп ѕвездата ја замени Ким Кардашијан со 22 годишниот топ модел Винетрија
Next The Weeknd

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *